Uroda Życia 03/2018

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 3,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wpuszczam, kogo chcę
Mistrzyni przeciwieństw. Kinga Preis porusza w poważnych dramatycznych rolach, elektryzuje w komediach. Ma temperament rockmanki – nie przestaje się śmiać. Z pasją opowiada o graniu i o zwyczajnych sytuacjach, także tych osobistych, rodzinnych. Potrafi być stonowana, dojrzała, poruszająca. W kinie obejrzycie ją w kasowym "Planie B." w reż. znakomitej Kingi Dębskiej, a w "Urodzie Życia" przeczytacie o tym, co zbudowało jej charakter.

Nowa broń kobiet
W Temacie miesiąca piszemy o świecie po #metoo. Kobiety mają nową broń – uzyskały siłę w stawianiu granic. Mężczyźni nie będą już tak bezkarni w wymuszaniu swojej pozycji. Uczymy się na nowo wzajemnych relacji: podrywania, kokietowania, uwodzenia. Czy #metoo to rewolucja, która zmieni naszą świadomość? Czy aby nie staniemy się – my, kobiety, i my, mężczyźni – dla siebie bardziej obcy? Mówią o tym psychologowie, terapeutki, socjolożki i przedstawiciele świata show-biznesu.

Pani od designu
Rozmowa Anny Maruszeczko z Krystyną Łuczak-Surówką, historykiem sztuki, wykładowcą ASP w Warszawie, założycielką portalu o polskim designie, wdową po oficerze BOR-u, który zginął w Smoleńsku. "Jakieś dziecko zawołało: »To ta pani, której mąż spadł z samolotem!«. Ludzie nie widzieli mnie, tylko tę tragedię, a ja wtedy czułam się zagrożona, jakbym traciła swoją tożsamość".

Trzeba dalej żyć
Maja Komorowska opowiada nam, jak z najbliższymi obchodziła swoje 80. urodziny. "Śmieje się, że moje ciało jeszcze nie rozumie, że jestem stara".

Kochaj, nie trać nadziei
Anna Zamecka to w tej chwili najbardziej doceniona za granicą polska reżyserka. Jej debiutancki film dokumentalny "Komunia" zdobył już ponad 30 międzynarodowych nagród. To uniwersalna, ponadczasowa historia o próbie scalenia rodziny i fundamentalnych cnotach: wierze, nadziei i miłości.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 lut 2018
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz