Uroda Życia 03/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Kiedyś tylko pędziłam” – mówi Marzenie Rogalskiej Joanna Kulig, nasza okładkowa bohaterka. „Gnało mnie, żeby coś osiągnąć. Teraz złapałam równowagę między życiem a pracą”. Czy aktorstwo jest sensem jej życia? „Tego jeszcze nie wiem. Wiem za to, że mogę dzięki niemu robić różne rzeczy, poznawać ludzi. Twórczych, utalentowanych, artystów”. I podpatrywać życie. Ale na pytanie, co daje jej poczucie szczęścia, odpowiada zdecydowanie: miłość.
„Ze związkiem jest jak z miodem: jakbyśmy etapami przechodzili od sztucznego, który jest słodszy, do tego prawdziwego”, mówi psychoterapeutka Iza Falkowska-Tyliszczak. „Na początku było olśnienie. Moment zachłyśnięcia się sobą. Piękny. A potem zaczęło się prawdziwe życie. Ciekawe”. Tak o swoim małżeństwie opowiadają Dorota Landowska i Mariusz Bonaszewski. Nasz temat miesiąca to: jak zmienia się miłość.
W cyklu „Przełamując fale” Anna Maruszeczko rozmawia z reżyserem Janem Jakubem Kolskiem. O filmie i o życiu. I oczywiście o filmie najnowszym – „Las, 4 rano”, dedykowanym córce, Zuzi. Co jest teraz dla niego najważnejsze? „Polcia (młodsza córka). Kiedyś głównie zajmowałem się sobą. Byłem dość typowym egoistą. Zajmowałem się głównie tym, żeby się dobrze ze sobą czuć i żeby się podobać innym. Zawód reżysera świetnie się do tego nadawał. Teraz nie przyglądam się sobie już tak uważnie”. Plany? „Jeśli mam jakiś plan na przyszłość, to jest nim plan bycia najlepszym ojcem na świecie”.
Poza tym spotkania: z pisarką Joanną Bator, która odkrywa jasne strony życia. Z aktorem, a teraz scenarzystą Markiem Bukowskim. Z reżyserką Agnieszką Holland. Z Justyną Wasilewską, odtwórczynią jednej z głównych ról w głośnej „Sztuce kochania”. Z lekarzem, który pierwszy na świecie przeszczepił twarz, by ratować życie – profesorem Adamem Maciejewskim.
Jacek Masłowski w rozmowie z Anną Maruszeczko starają się odpowiedzieć na pytanie: po co myśleć o starości.
Piszemy też o tym, jak pomóc ofiarom przemocy i czym dla związku jest kłamstwo. To małe i to duże.
Przełom zimy i wiosny to trudny czas. Najlepszy sposób, by go przetrwać i dodać sobie energii? Wypróbować przepisy Agnieszki Maciąg, pełne kolorów i egzotycznych przypraw.
W modzie już wiosna, a wiosna to nowy sezon. Przedstawiamy trendy na wiosnę i lato. Warto sięgnąć po inspiracje!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 lut 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz