Uroda Życia 02/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Każdemu potrzebna jest siostra. To słowa australijskiej pisarki Pam Brown. Czy nasze okładkowe bohaterki Aleksandra i Magdalena Popławskie zgadzają się z tym twierdzeniem? Wygląda na to, że tak. „Siostra to pierwsza osoba, na której sprawdza się wszystkie ekstremalne rzeczy, która chcąc nie chcąc jet świadkiem naszego rozwoju. I jest z nami na dobre i złe”, mówi Magdalena. „Mimo że właściwie żyłyśmy osobno, nie dzieliłyśmy sekretów, nie zwierzałyśmy się sobie, ale jednak w najgorszych sytuacjach zawsze byłyśmy razem. I to się nie zmienia”, mówi Aleksandra. Z aktorkami rozmawiała Magdalena Felis. Czy szkoła ma tylko uczyć, czy także, a może przede wszystkim, wychowywyać? Ta dyskusja zawsze rozpala. Dziś w Polsce o szkole i jej reformie mówi się szczególnie dużo. Świat się zmienia, zmieniają się uczniowie, czy szkoła za tymi wszystkimi zmianami nadąża? W naszym temacie miesiąca Aleksandra Pezda rozmawia z nauczycielami Mariuszem Budzyńskim i Grzegorzem Lorkiem.
Napisała kilka bestsellerów: „Kobieta niezależna”, „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, jest coachem, prowadzi szkolenia. Kobieta sukcesu. Jak zaczynała Kamila Rowińska? Jaką drogą szła do miejsca, w którym jest dziś? Przeczytajcie rozmowę Anny Maruszeczko w cyklu „Przełamując fale”.
Adam Woronowicz to z pewnością ekstarklasa wśród polskich aktorów. Marcie Strzeleckiej opowiada o popularności, zaufaniu i… zdobwaniu odległych galaktyk. Pierwsza kobieta na stanowisku rektora uczelni artystycznej. Jaką jest szefową w pracy, czy dowodzi także w domu? Rozmowa z Dorotą Segdą.
Emma Stone wlaśnie odebrłla Złoty Glob za rolę w „La La Land”, czy dostanie także Oscara? Portret aktorki.
Poza tym niezwykła historia małżeństwa Żabinskich. To oni w czasie wojny w warszawskim zoo przechowywali Żydow. To im zawdzięcza życie kilkadziesiąt osób. Teraz w Hollywood powstaje o nich film.
Czy kiedy jesteśmy w związku, samotność automatycznie znika i więcej jej nie doświadczymy? Takie przekonanie to utopia. „Ale możemy zrobić wiele, by nie budować między sobą muru, ocalić bliskość”, mowi psychoterapeutka Anna Tanalska-Dulęba. Zastanawiamy się też, jak poradzić sobie z plagą odkładania na później i czym właściwie jest nowe zjawisko: stres mniejszościowy.
Agnieszka Maciąg zdradza nam swoje przepisy na szybkie i zdrowe dania, w dziale uroda pielęgnacja rodem z dalekiego Wschodu, a w zdrowiu: dlaczego nasze dzieci tyją.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 sty 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz