Uroda Życia 01/2020

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa URODA ŻYCIA – wyjątkowy numer na Święta i Nowy Rok!

Na okładce i w pięknej, kobiecej rozmowie o miłości – Katarzyna Bonda. Mówi: „Znowu wierzę w miłość” i wyjaśnia, dlaczego. Takiej Bondy do tej pory nie znałyście i musicie poznać!

Jurek Owsiak rok po tragedii w Gdańsku, mówi „Urodzie Życia” o emocjach, jakie towarzyszyły mu wtedy i o tym, co czuje dzisiaj. Pytamy go o marzenia i słyszymy odpowiedź: „Polska, z której będę dumny”.

Magdalena Biedrzycka – szara eminencja polskiego kina – jak samo o sobie mówi, na planie filmowym jest i krawcową, i praczką i psychiatrą. To dzięki niej Rafał Więckiewicz w „Wałęsie” wystąpił w oryginalnym swetrze Lecha Wałęsy, a Paweł Wilczak w „Panu T.” wygląda jak prawdziwy Leopold Tyrmand.

Wyjątkowa rozmowa z Edwardem Nortonem, aktorem z oscarowymi nominacjami, którego teraz możemy zobaczyć w „Osieroconym Brooklynie”.

Prof. Stanisław Czudek, wybitny onkochirurg, może operować astronautów w stacji kosmicznej – ma akredytację NASA, ale woli swój „szpital na peryferiach” w Zawierciu. Bo tutaj liczą na niego – mówi.

W naszym cyklu "O miłości" opowiadamy o Judy Garland. Małżeństwo z Sidem Luftem dało jej kilka najszczęśliwszych lat w życiu i uczyniło z niej wielką artystkę. Ale jednocześnie złamało serce.

PSYCHOLOGIA
Pytamy prof. Bogdana Wojciszke o miłość w czasach Tindera. I słyszymy: „Na szczęście człowiek jest istotą obdarzoną nadzieją, która z definicji jest głupia, ale też piękna”. Koniecznie przeczytajcie!

Zastanawiamy się, kim jest prof. Brene Brown i przyglądamy się jej fenomenowi. Teksańska psycholożka mówi o wstydzie, wrażliwości i lęku przed emocjami, a kobiety na całym świecie ją uwielbiają!

Badaczka społeczna, psycholożka Marta Majchrzak w rozmowie z Sylwią Niemczyk o Polkach 2020. „Z wiekiem, w okolicy czterdziestki orientujemy się, że jeśli same o siebie nie zadbamy, to nikt tego za nas nie zrobi” – mówi.

ZNAKI CZASU:
Aleksandra Pezda w rozmowie z Olga Gitkiewicz , autorką książki „Nie zdążę”.

KULTURA:
Przebój, na który czekają wszyscy: „Małe kobietki”. Premiera spektaklu „Huśtawka” w Teatrze Polonia.
Aretha Franklin w filmie Sindeya Pollacka.
Komiksowe biografie, m.in. Tamara Łempicka i Franz Kafka.

Zapraszamy do nowej URODY ŻYCIA!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 gru 2019
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz