Uroda Życia 01/2018

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Zestaw gości i tematów starannie przygotowany pod kątem noworocznej uczty.
Danie główne: wywiad z utalentowaną i lubianą piosenkarką Anią Dąbrowską, która po latach szalonej i zakręconej kariery na Nowy Rok postanowiła odpuścić. Samej sobie. „Całe dorosłe życie atakowałam siebie: źle się ubrałaś, głupio coś powiedziałaś. Aż wreszcie dotarło do mnie, że smutne jest takie życie, kiedy się ciągle do samej siebie strzela. Ile można?! Przychodzi moment, gdy trzeba sobie powiedzieć: nie jest źle, doceń to, co masz!” – mówi nasza okładkowa bohaterka.
Inna gwiazda naszego numeru, aktorka Kamilla Baar-Kochańska, przypomni postać tyleż inspirującej, co też zapomnianej poetki międzywojennej – Zuzanny Ginczanki, dla której tracili głowy i Julian Tuwim i Witold Gombrowicz.
Życie to także codzienne, heroiczne zmagania z losem – polecamy niezwykle przejmującą historię trzech sióstr – naczyń połączonych, które razem walczą o normalną egzystencję dla jednej z nich – cierpiącej na stwardnienie rozsiane. „Uśmiech do losu” to rzecz o potędze miłości, sile rodzinnego wsparcia, o tym jak trudno jest stawić czoła tak podstępnemu i zdradliwemu przeciwnikowi, jakim jest SM.
Jednak creme de la creme wydania to autorski, mistrzowski horoskop chiński na 2018 rok zrobiony przez Beatę Tyszkiewicz specjalnie dla czytelniczek Urody Życia!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 gru 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz