Uroda Życia 01/2015

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze: Maria Seweryn jeszcze pół roku temu wmawiała sobie, że nie ma czasu na miłość. Zakochała się, a czas się znalazł: i na miłość, i na całą resztę. 

Wojciech Waglewski dał się wyciągnąć na bardzo osobistą rozmowę o życiu.  Mela Koteluk jako dziewczyna z ulicy Uroda Życia – zameldowana od lat w jednym miejscu, przeprowadzała się 23 razy! Nam mówi o życiu w trasie i że wielki świat nie jest taki wielki. O księdzu Józefie Tischnerze opowiada jego brat, a Borys Lankosz i Zygmunt Miłoszewski o tym, jak czas spędzają, przechodząc do historii. 
Ponadto: Dlaczego czterdziestoletni mężczyźni kupują motory i rzucają żony dla młodszych. O tym, że nie trzeba mieć dużo, żeby mieć wszystko. Za czym tak naprawdę gonimy, goniąc za sukcesem. Oraz: Wszystko, co trzeba wiedzieć o nowościach książkowych, filmowych i w sztuce. Moda nie tylko na wielki bal. Olśniewający makijaż – jak go zrobić. Dieta – zanim zrezygnujesz z niezdrowych produktów, przeczytaj nasz tekst. Naprawdę warto! 
 

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 11 gru 2014
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz