Uroda Życia 01/2014

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Uroda życia" to nowy magazyn luksusowy.

W pierwszym numerze znajdziemy m.in. wywiad z Agatą Kuleszą znakomitą aktorką i wspaniałą kobietą, jak również rozmowę z Magdaleną Piekorz, której nowy film „Zbliżenia" wkrótce wejdzie do kin.
Marzena Rogalska, autorka „Urody Życia" o roli ojca rozmawia z Pawłem Wilczakiem.

Gorący temat numeru to „Południe życia”, czyli o tym jak wygląda życie po czterdziestce.
Prezentujemy również rozmowę z psychologiem Jackiem Masłowskim na temat związków pod przewrotnym tytułem „Razem ale osobno."

Zachęcamy także do przeczytania felietonów Jacka Borcucha, Stanisławy Celińskiej, Małgorzaty Szumowskiej, Katarzyny Lengren i Arkadiusza Recława.

O smakach życia pisze dla nas Agnieszka Maciąg prezentując znakomite przepisy na pyszne potrawy. W tym numerze króluje dynia i chleb.

"Uroda życia" czytaj dla przyjemności.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 paź 2014
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz