Ulice śmierci: Surwiwalowa gra o zombie

Co zrobisz, gdy epidemia zmieni ludzi w bezmózgie stworzenia?
Cena: 59,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Co zrobisz, gdy epidemia zmieni ludzi w bezmózgie stworzenia?

Ulice śmierci: Surwiwalowa gra o zombie to polska gra fabularna opowiadająca o zmaganiach ocalałych w świecie opanowanym przez hordy zombie! Rozgrywka nastawiona jest na surwiwal, eksplorację i współpracę.

Minęły niecałe dwa lata, od kiedy epi­demia spustoszyła cały kraj. Zara­żeni wirusem ludzie umierają lub zmieniają się w bezmózgie stworzenia, zombie. Te potwory nazywane zdechlakami potrafią zarazić straszliwym wirusem zdrowych ludzi: w większości przypadków ugryzienie zabija lub zmienia nieszczęśnika w zombie.

Prąd i ogrzewanie w obecnych czasach są luksusem. Dostęp do czystej wody i żywności jest bardzo ograniczony. Niedostępność paliwa i innych materiałów napędowych powoduje, że auta stoją porzucone na poboczach. Nigdzie nie można na dłużej zagrzać miejsca, całkowicie bezpieczne schronienia nie istnieją. By przetrwać, należy ciągle się przemieszczać.

Gracze wcielają się w ocalałych, ludzi, którym zwyczajnie się poszczęściło. Przeżyli, unikając śmiercionośnego wi­rusa i hord zombie. Niektórzy odpo­wiednio wcześniej przewidzieli apoka­lipsę i przygotowali się na najgorsze. Zebrani w niewielką grupę starają się przeżyć kolejny dzień: omijają hordy zombie, szukają bezpiecznego schronie­nia na noc, pożywienia i starają się wy­trzymać psychicznie to, co spotkało cały świat.

Zawartość pudełka:

  • książka w miękkiej oprawie, 80 stron

Informacje o produkcie

EAN 9788395582714
Wydawnictwo Nie