Uczucia i tęsknoty 12/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Paulina zakochuje się w księdzu, liczy, że zyska jego wzajemność, a on zrezygnuje dla niej z kapłaństwa. Czy ksiądz Konrad rzeczywiście to zrobi?
– Detektyw Marek W. zatrzymuje się w małej mieścinie z powodu awarii samochodu. Przypadkiem jest świadkiem dramatu młodego człowieka skrzywdzonego przez wójta. Detektyw postanawia mu pomóc, i wtedy odkrywa ponurą prawdę o tym, że wszyscy w okolicy są terroryzowani przez wójta…
– Katarzyna sama wychowuje nastoletniego syna. Ma z nim dobry kontakt, ale po pewnym nieporozumieniu chłopak zamyka się przed matką, staje się tajemniczy. Katarzynę dręczą najgorsze obawy o syna. Aż pewnego razu odkrywa zupełnie nową prawdę o dziecku.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 13 paź 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz