Uczucia i tęsknoty 12/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– śmiertelnie chora córeczka Piotra, Blanka, zwierza się ojcu, że marzy się jej Boże Narodzenie. Piotr wie, że stan zdrowia Blanki nie pozwoli jej doczekać świąt, ale pragnie, by córka odeszła szczęśliwa. Postanawia urządzić jej Gwiazdkę.
– Gdy Beata wychodziła za mąż, nie wiedziała, że wiąże się z wyrafinowanym sadystą. Teraz walczy w sądzie o zakaz zbliżania się swojego prześladowcy do niej i do dzieci. Ale pomimo rozwodu i przeprowadzki ta walka nie jest łatwa…
– Izabelli dokucza ból pleców, i postanawia poddać się masażom u fizjoterapeuty, którego poleciła jej koleżanka. Już na pierwszej wizycie przeżywa coś, co zupełnie ją zaskakuje i wprawia w zakłopotanie. Okazuje się, że dotyk dłoni masażysty, zamiast przynieść ukojenie bólu, sprawia, że kobieta płonie z pożądania.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 19 lis 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz