Uczucia i tęsknoty 11/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Beata (36) przyznaje, że, owszem, ma śliczne dzieciaki, jej mąż nie pije, ciężko pracuje na gospodarce, dba o dom i rodzinę. Jednak Krysia nie czuje się szczęśliwa. Dlaczego?
– Marek (31) przenosi się z miasta do domu na wsi. Marzy o spokojnym życiu. Okazuje się, że miejscowa społeczność go nie akceptuje. Z jakiego powodu?
– Krystyna (58) czuje się samotna. Koleżanki przekonują ją, że powinna spróbować poznać kogoś interesującego na portalu towarzyskim. Jednak porzuca swoje zamiary, gdy nawiązuje korespondencję ze sparaliżowanym Pawłem. Ta internetowa znajomość zmienia życie ich obojga.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 15 wrz 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz