Uczucia i tęsknoty 11/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Katarzyna odbiera telefon. Dzwonią ze szpitala, informują, że jej umierający mąż chce się z nią zobaczyć. Katarzyna jest zupełnie zaskoczona, bo chodzi o jej byłego męża, który porzucił ją dla innej. Zadaje sobie pytania – Dlaczego ona? Czy, choć nie chce tam iść, może odmówić umierającemu?
– Renata jest zrozpaczona z powodu decyzji córki, która postanawia wstąpić do zakonu i poświęcić życie Bogu. Matka nie potrafi zrozumieć, dlaczego młoda, zdolna i ładna dziewczyna nie myśli o zawodowej karierze i założeniu rodziny.
– bogate angielskie małżeństwo zatrudnia Marzenę jako pomoc domową. Dziewczyna jest bardzo zadowolona z pracy do czasu, kiedy pan domu zostaje z nią sam na sam…
Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 15 paź 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz