Uczucia i tęsknoty 10/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Marta poznaje Macieja, który wydaje się jej nareszcie tym właściwym facetem. Przyjaciółka Marty, Karolina, próbuje studzić jej entuzjazm, sugerując, że wszyscy mężczyźni mają swoje wady.Karolina jest gotowa na wszystko, by udowodnić to Marcie.
– Adam wychodzi z więzienia, mając 34 lata. Trafił tam, bo spowodował śmiertelny wypadek. Teraz musi zacząć życie od nowa. Ale czy potrafi?
– Michał ma 41 lat, jest dyrektorem w firmie handlowej, szczęśliwy w małżeństwie. Nagle mężczyzna popada w apatię. Żona próbuje mu pomóc, ale on odtrąca ją. Czy coś wyrwie go z zaklętego kręgu niemocy?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 18 sie 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz