Uczucia i tęsknoty 10/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– detektyw Marek W. przyjmuje kolejne zlecenie. Tym razem od bardzo bogatego przedsiębiorcy. Ten chce się dowiedzieć, kto z jego otoczenia zdradza konkurencji jego biznesowe plany. Detektyw musi sprawdzić nawet dorosłego syna zleceniodawcy. W trakcie pracy coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że nie ma co zazdrościć milionerom ich majątków, bo płacą bardzo wysoką cenę za sukcesy finansowe…
– Monika z niepokojem obserwuje zmianę zachowania swojej nastoletniej córki. Dziewczyna staje się apatyczna, coraz mniej je. Matka odkrywa, że jej Ola wpadła w towarzystwo dziewczyn, które chcąc schudnąć, stosują różne diety i poszukują cudownych preparatów, które im w tym pomogą. W końcu Monika dokonuje mrożącego krew żyłach odkrycia.
– Młoda kobieta, u progu zawodowej kariery, nawiązuje romans z jej menedżerem. Nie planowała tego, ale uczucie jest silniejsze. Tymczasem Paweł tylko udaje miłość do niej, tym bardziej perfidnie, że jest żonaty. Dziewczyna w końcu to odkrywa i popada w rozpacz. Zwierza się ze swojego nieszczęścia ciotce, a ta obiecuje jej pomóc w tym, by mężczyźnie ten postępek nie uszedł płazem.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 17 wrz 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz