Uczucia i tęsknoty 09/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Wojciech znajduje w przebieralni w swoim zakładzie pracy wypełniony kupon totka. Wieczorem ogląda w telewizji losowanie numerów lotto i okazuje się, że na jego kuponie jest pięć trafnie skreślonych liczb. Po wybuchu pierwszej radości Wojtka dopadają wątpliwości. Czy zamiast skorzystać z wygranej, nie powinien poszukać prawdziwego właściciela kuponu?
– Justyna wychodzi za Marka, bo oboje mają podobne ambicje. Chcą szybko awansować w pracy. Nawet urodzenie dwójki dzieci nie powstrzymuje Justyny przed dalszą pogonią za karierą. Pociechami zajmuje się niania, a ona pracą. Lecz pewnego razu Justyna słyszy, jak córka mówi do niani: mamo. To daje jej wiele do myślenia.
– Karolina nigdy nie przepadała za teściową. Matka męża jest pedantką, natomiast ona spontaniczną, wybuchową bałaganiarą. Po prostu są jak ogień i woda. I pewnego dnia mąż zwraca się do niej z pytaniem, czy jego mama mogłaby z nimi zamieszkać.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 21 lip 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz