Uczucia i tęsknoty 09/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Na wschodniej Ukrainie trwa wojna, Borys i Saszka jeżdżą po zagrożonych walkami terenach i handlują, czym się da. Ludzie giną, a oni myślą tylko o zarobku. Ale pewnego razu stają w obliczu wielkiego bestialstwa. Przybywają do wioski, a tam okazuje się, że wszyscy jej mieszkańcy zostali zamordowani. Ocalała tylko mała dziewczynka. Obaj wiedzą, że jeśli jej stamtąd nie zabiorą, ona zginie. Saszka początkowo nie chce tego zrobić, a jednak zmienia zdanie…
– Do detektywa Marka W. przychodzi zrozpaczony ojciec i prosi o odnalezienie jej córki. Miała wyjechać do Berlina jako opiekunka, ale wszelki ślad po niej zaginął. Detektyw domyśla się, co się mogło stać z dziewczyną i postanawia ją ratować.
– Magdalena wspomina z rozczuleniem, jak doszło do tego, że poznała Roberta. Gdy ktoś ich o to pyta, odpowiadają tajemniczo, że to wszystko z powodu zaręczynowego pierścionka.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 13 sie 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz