Uczucia i tęsknoty 08/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Łukasz znajduje kopertę z pieniędzmi. Nic nie wskazuje na to, kto je zgubił, a on potrzebuje ich na operację chorego syna. Mimo że ojciec przeznacza je na ratowanie syna, ma wyrzuty sumienia. Czy słusznie?
– Sebastian podziwia swego wuja, brata mamy. Ceni go za to, że wujek Jacek zawsze jest gotowy pomagać innym w rodzinie, troszczy się o bliskich. Chłopaka dziwi tylko, że wujek Jacek nie założył własnej rodziny. Pewnego razu, już jako nastolatek, odkrywa drugą prawdę o wuju.
– Alina i jej młodsza siostra zostają oddane do adopcji. Każda trafia do innej rodziny i tracą ze sobą kontakt. Po latach Alina postanawia odszukać siostrę. Odnajduje ją, ale okazuje się, że zerwanych więzi nie da się odbudować. Dlaczego?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 30 cze 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz