Uczucia i tęsknoty 08/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Justyna, dziś trzydziestosześcioletnia kobieta przyznaje, że przez pierwsze 28 lat życia była zła, zawistna i postępowała ze wszystkimi podle, byle tylko innych wykorzystać. To, że się zmieniła i przestała żyć jak pasożyt, zawdzięcza… chorobie.
– Krzysztof, emerytowany oficer, cieszy się, że syn poszedł w ślady ojca i zostaje zawodowym żołnierzem. Jeszcze bardziej rozpiera go duma, gdy Marcin wyjeżdża na misję do Iraku. Ale gdy widzi syna po jego powrocie do Polski, czuje wstyd. Dlaczego?
– Aleksandra poznaje małżeństwo, Witolda i Krystynę. Wzajemna sympatia sprawia, że trójka spędza ze sobą coraz więcej czasu. Witold nieśmiało sugeruje, że chętnie przedstawiłby Aleksandrę swojemu bratu, który jest samotny. Jednak kobieta odkrywa przypadkiem prawdziwe zamiary Witka. Jest zbulwersowana…

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 16 lip 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz