Uczucia i tęsknoty 07/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Gdy Jerzy zostaje wdowcem, w trudnych chwilach wspiera go Jadzia, przyjaciółka zmarłej żony, która jest wdową już od kilku lat. Oboje zbliżają się do siebie. Ale kiedy on słyszy, że plotkuje się na ich temat, zrywa kontakty ze znajomą. Z czasem jednak zaczyna mieć wątpliwości, czy postąpił właściwie.
– Gdy Irmina dowiaduje się, że jej dwudziestojednoletnia córka zaszła w ciążę, nie wybucha entuzjazmem, ale też nie załamuje rąk. Tłumaczy sobie, że ona też wcześnie urodziła dziecko. Dlatego postanawia córce pomagać, jak to będzie możliwe. Nie sądziła tylko, że w tej sytuacji wsparcia będzie potrzebował także jej mąż.
– Przeglądając dawne zdjęcia, Olga przypadkiem dokonuje odkrycia, które burzy jej poukładany świat. Okazuje się, że kobieta jest córką innego mężczyzny niż tego, który ją wychowywał i którego kochała, biorąc za ojca. Dlaczego matka nigdy nie wyznała prawdy? Czy jej ujawnienie po latach przyniesie komuś pożytek?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 2 cze 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz