Uczucia i tęsknoty 06/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Agnieszka obserwuje, jak postępuje psychiczna choroba jej męża. Kiedy kobieta, dowiaduje się od sąsiadki, że mąż chodził z synem po dachu budynku, postanawia się rozwieść się i wyprowadza się od męża. Jej krok wpędza męża w depresję, która ma tragiczne skutki.
– Do detektywa Marka. W. zgłasza się ksiądz. W jego parafialnym kościele okradziono tabernakulum. W pierwszej chwili sprawa wydaje się prosta. Do włamania przyznaje się brat księdza – kościelny, który pracował w parafii. Jednak ksiądz uważa, że brat kryje prawdziwego złodzieja. Dlaczego? I kto nim jest?
– Dagmara poznała Dorotę w podstawówce. Teraz są już dojrzałymi kobietami, matkami nastolatek, które też się przyjaźnią. Aż do chwili, gdy Dagmara odkrywa, że dziewczyny sięgają po narkotyki. Gdy mówi o tym przyjaciółce, ta nie chce jej wierzyć, i obraża się. Czy prawdziwa przyjaciółka może się tak zachować?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 19 maj 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz