Uczucia i tęsknoty 06/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Jarosław jest szanowanym ministerialnym urzędnikiem, radnym, uchodzi za przykładnego męża i ojca. Niestety, żona przypadkiem znajduje jego sekretny notesik z notatkami i odkrywa ponurą prawdę o mężu.
– Alina ma dobrą pracę, kochającego męża, jest szczęśliwą mamą. Pewnego razu na balu firmowym wynajęta wróżka przepowiada jej zdradę męża. Alina nie ma najmniejszych podstaw, by wątpić w jego uczucie. A jednak ziarno niepokoju zostaje zasiane…
– Karolina od dzieciństwa przyjaźni się z Agnieszką. Przed laty wspólnie spędzały czas. Teraz nadal mieszkają po sąsiedzku. Obie mają mężów i, wydawałoby się, własne życie. Ale nie, Agnieszka wydzwania lub odwiedza Karolinę niemal każdego dnia. Ta jest już mocno zmęczona towarzystwem przyjaciółki i postanawia jej to uświadomić. Jak to zrobi?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 21 maj 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz