Uczucia i tęsknoty 05/2017

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:
– Ewa przyjaźni się od lat z Andrzejem i Iloną. Gdy pierwszy raz ich zobaczyła, oboje wydali się jej jak wyjęci z poradnika o idealnych małżeństwach. Jednak doskonały związek tej pary niespodziewanie dopada kryzys. Ewa ukradkiem myśli o Andrzeju nie tylko jako o przyjacielu, ale przede wszystkim ceni sobie przyjaźń obojga.
– Do detektywa Marka W. przychodzi żona Szymona, dawnego kolegi detektywa, z którym przyjaźnił się i pracował razem w policji. Agata mówi, że Szymon zniknął, i prosi Marka, by odnalazł jej męża. Detektyw podejmuje śledztwo.
– Arleta jest szczęśliwą mężatką. Jednak po kilku latach od ślubu zaczyna jej trochę doskwierać monotonia harmonii w związku. Gdy w pracy na Arletę zwraca uwagę Sebastian, kobieta chętnie przyjmuje jego awanse, traktując to jako niewinny flirt. Czy naprawdę niewinny?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 12 kwi 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz