Uczucia i tęsknoty 05/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Małgorzata (32) wraca wcześniej niż zwykle z pracy do domu. Ku swemu zaskoczeniu zastaje niezamknięte na zamek drzwi do mieszkania. Wchodzi do środka i widzi zbierającą się do wyjścia teściową. W jednej chwili przez głowę Małgosi przebiegają pytania: "Co ona tu robi?, Skąd ma klucze? Jak to możliwe, że matka jej męża przychodzi do mieszkania pod ich nieobecność? ".
– Daria (40), skupiona na swoim bólu z powodu tego, że odszedł od niej mąż, nie zauważa w ogóle, że cierpi także jej córka. Matka jest stale rozdrażniona, wiecznie strofuje Karolinę. W końcu Daria dostrzega, jaki fatalny błąd popełniła wobec dziecka. Tylko nie wiadomo, czy nie jest już za późno, by go naprawić.
– Izabella (31) jest samotna. Na przyjęciu u koleżanki poznaje jej brata. Grzegorz jest od Izy o kilkanaście lat starszy. Znajomość szybko przeradza się w romans. Kobieta myśli już o stałym związku z mężczyzną. I wtedy on znika z jej życia. O co chodzi?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 14 kwi 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz