Uczucia i tęsknoty 05/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Detektyw Marek W. jedzie z Magdą, narzeczoną, na pogrzeb jej ciotki, która zmarła porażona prądem podczas kąpieli. Rozmawiając z Magdą i innymi żałobnikami o okolicznościach tragedii, detektyw szybko dochodzi do wniosku, że to jednak nie był nieszczęśliwy wypadek…
– Dorota obchodzi 10. rocznicę znajomości z Patrykiem, za którego wyszła za mąż. Rytuałem ich rocznicy jest to, że Patryk z tej okazji najpierw daje prezent kotu Doroty. Dlaczego? Bo gdyby nie kot, nie wiadomo, czy Dorota zaakceptowałaby Patryka.
– Wojciech latami znosił wybryki żony. On zarabiał na rodzinę i opiekował się synem. Ona włóczyła się po dyskotekach. W domu urządzała awantury, biła go, zdradzała. Aż pewnego dnia wyjechała za granicę. Jednak to nie oznaczało końca koszmaru dla ojca i syna.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 16 kwi 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz