Uczucia i tęsknoty 04/2017

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:
– Do detektywa Marka. W. zgłasza się inspektor policji, jego dawny przełożony. Marek jest pełen najgorszych obaw, bo wizyta policjanta może oznaczać cofnięcie licencji dla niego. Tymczasem okazuje się, że dawny szef przychodzi do niego w bardzo osobistej sprawie i prosi o pomoc…
– Beata pracuje przy kasie w dyskoncie. Do jej sklepu często przychodzi pewna elegancka kobieta. Beata ją podziwia – jej styl, szyk. Jednak szybko nad podziwem bierze górę zwykła zazdrość, a nawet zawiść. Kasjerka wyobraża sobie, jakie wspaniałe życie ma tamta. Jednak przypadkiem Beata odkrywa prawdę o nieznajomej, jest jej zwyczajnie wstyd.
– Majka już przy pierwszej wizycie u przyszłej teściowej zauważa, że Janusz, wybranek jej serca, jest wyjątkowo uległy wobec swojej mamy, która traktuje go jak małego chłopczyka. To zły sygnał dla Majki. Jak zareaguje?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 16 mar 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz