Uczucia i tęsknoty 04/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Julia ma dwóch opiekunów – starszego brata i jego najlepszego przyjaciela, Marcela. Dziewczyna rozumie i docenia intencje brata, ale obecność Marcela w tym układzie jest dla niej coraz bardziej kłopotliwa. Z jednej strony chciałaby się uwolnić spod kurateli, z drugiej… No właśnie, Marcel też nie jest jej obojętny, choć łatwo zachowuje się, jakby on ją irytował.

– Syn Zofii zostaje ciężko pobity przez łobuzów. Lekarze w szpitalu uważają, że chłopak ma niewielkie szanse na przeżycie. Tylko dzięki determinacji Zofii, jego matki, udaje się go wybudzić się ze śpiączki. Ale to dopiero początek walki o to, by syn powrócił do zdrowia…

– Do detektywa Marka W. zgłasza się kobieta, która zleca mu wyjaśnienie zagadkowego zachowania jej męża. Kobieta wyjaśnia, że mąż jest właścicielem sklepu z elektroniką. Od pewnego czasu ktoś wybija mu szyby na wystawie, a on nie zgłasza tego na policję… Detektyw musi przeprowadzić śledztwo, ale tak, by poszkodowany o tym nie wiedział.


Ciekawej lektury! 

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 19 mar 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz