Uczucia i tęsknoty 03/2017

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:
– Monika wyrzuca sobie, że ona, dojrzała kobieta, dała się tak omamić facetowi. Owszem, był przystojny, rzucił parę komplementów, a ona od razu wskoczyła mu do łóżka. Tyle że okazało się, że on jest żonaty, a jego żona jest w zagrożonej ciąży. Kobieta nie może sobie darować, że zadała się z takim draniem.
– Klara jest pielęgniarką w szpitalu. Na oddziale onkologicznym poznaje chorą Danielę. Kobiety nawiązują bliższą relację. Daniela pewnego razu mówi Klarze, że umarłaby spokojniej, gdyby wiedziała, że jej synkiem zaopiekuje się ktoś godny zaufania. Co zrobi Klara?
– Adam zdradził żonę. Mimo to po rozwodzie ona pozwala mu utrzymywać normalne kontakty z dziećmi. Odwrotnie niż w przypadku jego przyjaciela Roberta. Jego eks robi wszystko, by ich dzieci znienawidziły Roberta. Teraz Adam docenia mądrość swojej byłej żony.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 16 lut 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz