Uczucia i tęsknoty 03/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:

– Arkadiusz (47) dowiaduje się od starszego syna, że młodszy, Franek, ma kłopoty. Chłopak przypadkiem nawiązał w internecie kontakt z pedofilem, i teraz się boi, że ten dopadnie go po szkole. Ojciec uznaje, że zgłoszenie na policję nic nie da, bo trzeba szybko działać. Jaki ma plan?
– Marzena (28) od dłuższego czasu jest samotna. Aż pewnego razu poznaje Arka. Mężczyzna może nie jest przystojniakiem, ale ma nienaganne maniery, którymi ujmuje dziewczynę. Zaczynają się spotykać. Marzena postanawia wyjechać z nim na krótkie wakacje w góry. Wtedy poznaje prawdziwą twarz adoratora.
– Przyjaźń nie polega na tym, że jedna strona nieustannie i we wszystkim pomaga drugiej, którą prześladuje życiowy pech. To Anita (31) próbuje wytłumaczyć Julce. Ale czy ją przekona?

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 18 lut 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz