Uczucia i tęsknoty 03/2015

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,79 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

–  Irmina (32) jeszcze w czasie studiów wiąże się ze starszym o 8 lat Januszem, licząc, że z czasem skłoni go do małżeństwa. Janusz, jako przedsiębiorca z politycznymi ambicjami ma zapewnić Irminie dostatnie życie. Gdy jej nadzieje się nie spełniają, gdyż Janusz ją zdradza i odchodzi do innej, kobieta postanawia się zemścić.

– Do detektywa Marka W. zgłasza się zrozpaczona kobieta w wieku ok. 50 lat. Jej ukochany, za którego właśnie miała niebawem wyjść, zniknął. Detektyw zaczyna działać, by wyjaśnić, co naprawdę się stało.

– Dariuszowi (24) podoba się młoda sąsiadka. Gdy pewnego dnia mijają się na klatce schodowej, ona prosi go o pomoc w przewiezieniu windą szafy. Wprost idealna okazja, by lepiej się poznać. Sęk w tym, że Dariusz cierpi na klaustrofobię. Czy nadzieja na zdobycie serca dziewczyny pozwoli mu pokonać lęk?  

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 19 lut 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz