Uczucia i tęsknoty 02/2016

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze m.in.:

– Edyta studiuje i musi zarabiać na swoje utrzymanie. Widzi, jaka dzieli ją przepaść wobec koleżanek i kolegów z bogatych domów. Pracując jako sekretarka w kancelarii adwokackiej, zastaje poproszona przez szefa o przyjęcie zaproszenia na kolację z ważnym i bardzo bogatym klientem kancelarii. Ten proponuje jej wsparcie w zamian za… wiadomo co. Edyta zaczyna żyć jak jej bogaci koledzy…
– do detektywa Marka W. przychodzi zrozpaczona matka. Błaga o pomoc w ratowaniu syna, który ruszył na ratunek napadniętemu, a potem sam został oskarżony o napaść. Marek W. wie, że sprawa wygląda beznadziejnie, ale mimo wszystko podejmuje się jej. Ma swoje powody.
– Kinga długo szukała spełnienia w miłości. Z ironią mocno przyprawioną goryczą przyznaje, że historia jej związków mogłaby posłużyć za scenariusz filmowy. I byłby z tego niezły komediodramat.

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 14 sty 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz