Uczucia i tęsknoty 01/2017

Miesięcznik dla kobiet zainteresowanych meandrami ludzkiego życia. W środku znajdziemy wzruszające opowieści o miłości, macierzyństwie, rodzinie oraz przyjaźni, opowiedziane przez czytelniczki miesięcznika. To przewodnik po świecie wspaniałych uniesień i wielkich dramatów, spektakularnych sukcesów i druzgocących porażek. O codzienności i chwilach niezwykłych. Skierowany do czytelniczek o dużej wrażliwości, czułych na losy innych.
Cena: 2,89 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze m.in.:
– Zofia jest samotną emerytką. Kiedy nieszczęśliwie łamie nogę, ktoś musi za nią wyprowadzać na spacery jej psa. Starsza pani niespodziewanie znajduje nie tylko opiekunkę dla swojego pupila, ale też nową rodzinę.
– Zostaje zamordowana prostytutka. Policja nie kwapi się do szybkiego ustalenia sprawcy. Koleżanka po fachu ofiary prosi o pomoc detektywa Marka. W.
– Do Kaliny przychodzi ojciec Tomasza – jej byłego narzeczonego. Jego syn uległ wypadkowi, jest sparaliżowany i zupełnie zrezygnowany. Niedoszły teść błaga Kalinę, by ta przekonała Tomasza, że powinien poddać się rehabilitacji. Pan Mariusz zdaje sobie sprawę, że dla kobiety spotkanie z mężczyzną, który ją porzucił, nie będzie łatwe…

Ciekawej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 16 gru 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz