Twoje dziecko 12/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W grudniowym numerze "Twojego Dziecka" wywiad z dr Aleksandrą Piotrowską, psychologiem rozwojowym, która zapewnia, że dziecko wcale nie potrzebuje nowoczesnych zabawek, a tym bardziej całego ich mnóstwa. Wymienia też trzy zabawki, które powinien mieć każdy maluch. Sprawdź koniecznie!

Poza tym, jak zwykle u nas, porady najlepszych w Polsce ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania dzieci. Polecamy szczególnie:
- czy zasady przewijania chłopca i dziewczynki różnią się diametralnie
- jak zimą ubierać niemowlaka, żeby nie zmarzł, ale też się nie przegrzał
- komu tak naprawdę szkodzi gluten
- dlaczego warto podawać maluchowi tran
- od jakiego wieku dziecka warto zapraszać do domu św. Mikołaja
- czy można jakoś uniknąć dziecięcej histerii

A specjalnie dla młodych mam: odpowiadamy na pytanie, czy ciąża to dobry czas na seks, a także radzimy, jak przygotować auto do zimy i jakich zasad się trzymać kierując autem, gdy na dworze śnieg i mróz (w trosce o bezpieczeństwo mamy i dziecka).

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 lis 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz