Twoje dziecko 11/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W listopadowym numerze "Twojego Dziecka" ważny wywiad z profesorem Kamilem Hozyaszem, pediatrą z Instytutu Matki i Dziecka, który wyjaśnia, że odporność dziecko zdobywa... chorując. A dlaczego jedne dzieci chorują mniej, a inne bardziej? Czy to tylko sprawa genów? Sprawdź koniecznie! Poza tym, jak zwykle, mnóstwo porad najlepszych w Polsce ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania dzieci.

Polecamy szczególnie:

   - jakie dotyczące noworodka rady "życzliwych" puszczać mimo uszu
   - co zrobić, by niemowlę nie zostało niejadkiem
   - które wady stópek i kolanek u dziecka wymagają leczenia
   - kiedy jest najlepsza pora, by dziecko usiadło na nocnik
   - dlaczego w chłodne dni dzieci powinny jeść ciepłe śniadania

A specjalnie dla młodych mam: jak ciążowe hormony wpływają na nastrój przyszłej mamy, czyli dlaczego czasem płacze, a czasem się śmieje, a także wszystko, co powinnaś wiedzieć o sprawach intymnych po porodzie.

Zapraszamy do lektury listopadowego "Twojego Dziecka"

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 paź 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz