Twoje dziecko 11/2014

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W listopadowym numerze "Twojego Dziecka" jak co miesiąc znajdziesz aktualne porady współpracujących z nami specjalistów: pediatrów, dietetyków, psychologów i ginekologów. W tym numerze szczególnie polecamy wywiad z Rzecznikiem Praw Dziecka Markiem Michalakiem, z którym rozmawiamy m.in. o kampanii "Reaguj na przemoc wobec dzieci. Masz prawo" oraz o tym, dlaczego Polacy wciąż uważają, że bicie dzieci to dobra metoda wychowawcza. Ten wywiad rozpoczyna też nowy cykl rozmów z ważnymi osobami w naszym kraju, które mają wpływ na życie naszych dzieci i nasze.

A poza tym:
• jak wybrać dobre imię dla maleństwa
• w jaki sposób porozumiewać się z niemowlakiem
• jakie umiejętności ma dziecko w 10. miesiącu życia
• co to są produkty wysoko przetworzone i dlaczego dzieci nie powinny ich jeść
• dlaczego lepiej nie mówić do dziecka: "Nie wchodź tam, bo spadniesz"
• kiedy uczyć dziecko mówienia "dzień dobry"

A także tematy specjalnie dla młodych mam: dlaczego po narodzinach dziecka nadal trzeba dbać o związek z partnerem (i jak to robić),  oraz prawdy i mity o mdłościach w ciąży (i skuteczne sposoby, jak je powstrzymać).

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 paź 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz