Twoje dziecko 10/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W październikowym numerze "Twojego Dziecka" ważny wywiad z dietetykiem dziecięcym Katarzyną Błażejewską. Znajdziesz w nim odpowiedź na pytanie, skąd u dzieci coraz większe problemy z prawidłową wagą. Jak powinna jeść cała rodzina, by żaden z jej członków nie miał nadmiaru kilogramów? Zmiany nie muszą być duże. Sprawdź koniecznie! Poza tym, jak zwykle, mnóstwo porad najlepszych w Polsce ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania dzieci.

Polecamy szczególnie:
• dlaczego noworodki mają tak bardzo wyostrzony węch
• skąd się biorą tzw. nieodkładalne dzieci (czyli ciągle płaczące)
• czy warto podawać dzieciom ekologiczne jedzenie
• jak jesienią wzmocnić odporność dziecka przed sezonem infekcji
• w jaki sposób tłumaczyć maluchom straszne wiadomości, które docierają np. z telewizji

A specjalnie dla młodych mam: rozwiewamy mity na temat grupy krwi nienarodzonego dziecka, a także dlaczego staranie o drugą ciążę niekiedy przedłużają się ponad miarę (i czyja to bardziej wina – kobiety i mężczyzny).

Zapraszamy do lektury październikowego "Twojego Dziecka"

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 wrz 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz