Twoje dziecko 10/2014

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W październikowym numerze „Twojego Dziecka” jak co miesiąc sprawdzone porady najlepszych w Polsce specjalistów: pediatrów, dietetyków, psychologów i ginekologów. Tym razem szczególnie polecamy polecamy rozmowę z trenerką pływania niemowląt, w której znajdziecie wyjaśnienie wszystkich wątpliwości dotyczących chodzenia z malutkim dzieckiem na basen, m.in. czy każda basenowa woda zawiera chlor oraz czy dziecko z AZS może uczyć się pływać.

A poza tym:
• czym różnią się wcześniaki, dzieci urodzone o czasie i maluchy z ciąży przenoszonej
• czy koniecznie trzeba myć już pierwsze ząbki maluszka
• jak wybrać pieluchy wielorazowe - nasz przegląd
• o ile za duże powinny być pierwsze buciki dziecka
• z jakich rad babci warto korzystać w kuchni
• których rodzicielskich błędów powinnaś unikać za wszelką cenę

A także tematy specjalnie dla młodych mam: co robić, gdy okaże się, że masz zagrożoną ciążę, oraz na czym polega dobra organizacja czasu - trener rozwoju osobistego wyjaśnia, jak stać się mamą menadżerką.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 wrz 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz