Twoje dziecko 09/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

We wrześniowym numerze „Twojego Dziecka” ważny wywiad z dr n. med. Dorotą Jenerowicz, dermatologiem i alergologiem, która wyjaśnia, dlaczego tyle dzieci choruje teraz na AZS, czy każdemu niemowlakowi musi przydarzyć się odparzenie, a przede wszystkim radzi, jak prawidłowo dbać o dziecięcą skórę. To wiadomości z pierwszej ręki! Poza tym, jak zwykle, mnóstwo porad najlepszych w Polsce ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania dzieci, m.in.:

• jak przygotować siebie i dom na pierwszy miesiąc z noworodkiem
• co to są skoki rozwojowe i czy każdy niemowlak je przechodzi
• dlaczego małe dziecko powinno mieć łatwostrawną dietę i co to w ogóle oznacza
• po co lekarze mierzą dzieciom obwód główki
• jakie znaczenie dla dziecka ma nauka rysowania i dlaczego komputer czy tablet nie wystarczą

A specjalnie dla młodych mam tematy: jak bardzo boli poród i czy warto prosić o znieczulenie oraz jak pokonać kryzys między partnerami, który może się pojawić, gdy w rodzinie rodzi się dziecko.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 sie 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz