Twoje dziecko 08/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W sierpniowym numerze „Twojego Dziecka” trenerka biznesu radzi, jak młoda mama, które chce zakończyć urlop macierzyński, powinna szukać pracy. Z naszego wywiadu dowiecie się m.in. jak aktywnie szukać pracy, co to jest CV celowe oraz jak zbudować w sobie pewność siebie. Poza tym, jak zwykle, mnóstwo porad najlepszych w Polsce ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania dzieci.

Polecamy szczególnie:
• dlaczego dzieci uwielbiają kołysanie i jak pomaga ono w rozwoju dziecka
• co warto wiedzieć o wychowywaniu i pielęgnacji bliźniaków
• jakie pyszności można przyrządzić dla dziecka z sezonowych owoców
• jak zrobić dziecku skuteczny masaż brzuszka na kolkę
• czy można oswoić z wodą dziecko, które się jej boi
• w jaki sposób reagować, gdy dziecko mówi brzydkie słowa

A specjalnie dla młodych mam: wszystko co musisz wiedzieć o babymoon, najnowszym trendzie wśród przyszłych rodziców, oraz garść rady na temat diety dla mam karmiących piersią - zobacz, co możesz, a czego nie powinnaś jeść i dlaczego.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 lip 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz