Twoje dziecko 06/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Z czerwcowego wydania „Twojego Dziecka” dowiesz się, skąd wiadomo, jak dobrze wychowywać dziecko i dlaczego nie warto się nad nim nadmiernie trząść – koniecznie przeczytaj wywiad z psycholog prof. Anną Brzezińską, autorką podręczników uniwersyteckich na temat psychologii dziecięcej i założycielką Aktywnego Małego Uniwersytetu Latającego, który dociera z zajęciami propagującymi naukę do dzieci w  małych miejscowościach.

Poza tym w numerze jak zwykle mnóstwo porad naszych najlepszych ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania dzieci.

Polecamy szczególnie:
• co musisz koniecznie wiedzieć o kupkach i przewijaniu noworodka
• dlaczego chustonoszenie do świetny sposób, by dziecko mniej płakało
• po co czytać książeczki niemowlakowi
• jak zapobiegać letnim wypadkom i jak pomóc dziecku
• na czym właściwie polega alergia krzyżowa
• czy bycie gwiazdą TV jest dobre dla małego dziecka

A specjalnie dla młodych: co koniecznie powinnaś zrobić, gdy dowiadujesz się, że jesteś w ciąży oraz dlaczego pierwsze żylaki mogą pojawić się właśnie podczas ciąży i jak można je leczyć.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 7 maj 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz