Twoje dziecko 05/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Z majowego numeru „Twojego Dziecka” dowiesz się przede wszystkim, jak możesz chronić dziecko przed pasożytami czyhającymi na nie w piaskownicy, a także przed kleszczami, które w dobrej formie przeżyły zimę i wszędzie już ich pełno – przeczytaj koniecznie wywiad z doktorem Wojciechem Ozimkiem, pediatrą, który zajmuje się leczeniem chorób pasożytniczych i odkleszczowych. Poza tym w numerze jak zwykle mnóstwo porad naszych najlepszych ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania dzieci.

Polecamy szczególnie:
• czy wiadomo, jaki charakter ma niemowlę - zrób nasz test
dlaczego maluszek płacze, gdy zostawiasz go z opiekunką
• co się stanie, jeśli dziecko będzie jadło za dużo mięsa
• po co szczepić dzieci - wyjaśnia pediatra
• jak sprawić, by dziecko nie bało się wizyt u lekarza
• dlaczego zdrobniałe mówienie do dzieci zaburza ich wizję świata

A specjalnie dla młodych: z jakimi mitami dotyczącymi pielęgnacji ciała w ciąży możesz się raz na zawsze pożegnać oraz jakich niesamowitych rzeczy możesz dowiedzieć się o sobie, gdy zostajesz mamą.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 kwi 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz