Twoje dziecko 04/2016

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W kwietniowym numerze "Twojego Dziecka” niezwykły wywiad z niezwykłym lekarzem: Profesorem Henrykiem Skarżyńskim, światowej sławy otolaryngologiem, audiologiem i foniatrą, który założył w Polsce obchodzący w tym roku 20-lecie działalności Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu. Profesor ostrzega m.in., by u dzieci nie lekceważyć nawet banalnych infekcji, bo mogą one powodować wady słuchu.

Poza tym, jak co miesiąc, sporo porad najlepszych pediatrów, dietetyków, psychologów. Polecamy szczególnie:

  • co jest najważniejsze, gdy wracasz z noworodkiem ze szpitala
  • czy z niemowlakami można wyjeżdżać w dłuższe podróże
  • jak pielęgnować atopową skórę maluszka
  • czy wiosną warto podawać dzieciom suplementy diety na wzmocnienie odporności
  • dlaczego warto uczyć maluchy dobrego traktowania zwierząt

A specjalnie dla młodych mam: sposoby by uniknąć nacięcia krocza podczas porodu, czy i jak figura przyszłej mamy wpływa na poród oraz co się zmieniło w piramidzie żywienia i dlaczego nosi teraz nową nazwę, czyli Piramida Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej.

Zapraszamy do lektury kwietniowego "Twojego Dziecka".

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 mar 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz