Twoje dziecko 04/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W niemal wiosennym kwietniowym numerze „Twojego Dziecka” polecamy nie tylko sprawdzone porady współpracujących z nami ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania małych dzieci, m.in. z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z doświadczonym lekarzem pediatrą i homeopatą Joanną Gzik, bo homeopatia to coraz popularniejsza u nas i wspierająca odporność dziecka metoda leczenia, którą z powodzeniem można stosować już u najmłodszych dzieci.

W numerze znajdziesz także odpowiedzi na pytania:
- dlaczego nie warto kupować mleka z piersi w internecie (a są takie oferty)
- jak uchronić niemowlę przed domowymi wypadkami (bo właśnie tam zdarzają się one najczęściej!)
- czy układanie jadłospisu rocznego dziecka musi być trudne i co to znaczy porcja
- po co szczepić dziecko na ospę (i inne choroby)
- jak ważne jest dokładne odmierzanie dawki leku dla dziecka jest konieczne
- od kiedy dziecko może oglądać telewizję i dlaczego nie za wcześnie

A dla młodych mam tematy specjalne: jak przetrwać pierwszy trymestr ciąży w zdrowiu i spokoju oraz jakie są najnowsze metody antykoncepcyjne – okazuje się, że nie trzeba codziennie łykać pigułek, bo niektóre metody wystarczają nawet na trzy lata.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 mar 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz