Twoje dziecko 03/2016

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W marcowym numerze "Twojego Dziecka" ważny wywiad na temat zdrowego karmienia dzieci z dietetykiem, dr inż. Anną Harton ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, która od lat współpracuje z naszym miesięcznikiem. Jeśli chcecie wiedzieć, dlaczego zalecenia żywienia dzieci, zwłaszcza niemowląt, często się zmieniają i jak się w tym wszystkim połapać, koniecznie przeczytajcie tę rozmowę. Poza tym, jak co miesiąc, sporo porad najlepszych polskich pediatrów, dietetyków, psychologów.

W nowym numerze znajdziesz odpowiedzi na pytania:

- czy wokół noworodka naprawdę powinno być sterylnie czysto?
- jak rozwija się słuch malutkiego dziecka?
- dlaczego warto pozwalać niemowlakom jeść rączką, czyli o metodzie BLW?
- czy zabawki dla najmłodszych muszą być kreatywne, interaktywne i edukacyjne?
- angina czy szkarlatyna - jak nie pomylić tych dwóch chorób?

A specjalnie dla młodych mam: dlaczego warto zrobić plan porodu oraz jak nie zarazić dziecka, gdy sama jesteś chora np. na grypę.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 lut 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz