Twoje dziecko 03/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W numerze marcowym oprócz comiesięcznych sprawdzonych porad najlepszych w Polsce specjalistów od zdrowia, żywienia i wychowania małych dzieci, m.in. z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, zapraszamy do przeczytania wywiadu z ginekologiem i seksuologiem Tomaszem Leonowiczem na temat seksu po porodzie: kiedy znów można zacząć się kochać, co się zmienia, co robić, by seks wzmacniał więź, która was łączy.

A poza tym polecamy:
• Co od marca zmienia się w przepisach dotyczących rejestracji dziecka
• Kiedy konieczna jest pomoc lekarza, jeśli dziecko ma ciemieniuchę
• Dlaczego niektóre dzieci są niejadkami i jak sprawić, by zaczęły jeść
• Jak leczyć dysplazję bioderek u dziecka
• Czy łatwo odróżnić grypę od przeziębienia
• W jaki sposób zabawy plastyczne rozwijają dziecko
   
A dla mam tematy specjalne: jak przygotować piersi do karmienia, jeśli już zdecydowałaś, że chcesz karmić naturalnie oraz dlaczego miłość do dziecka nie zawsze przychodzi natychmiast (ale przyjdzie na pewno).

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 lut 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz