Twoje dziecko 02/2016

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W lutowym numerze "Twojego Dziecka" przeczytajcie wywiad z prof. Ewą Helwich z Instytutu Matki i Dziecka, jednym z najlepszym polskich neonatologów, krajowym konsultantem w dziedzinie neonatologii. Pani Profesor tłumaczy m.in. sens szczepień tuż po narodzinach i wyjaśnia, co robić gdy po powrocie ze szpitala macie wątpliwości dotyczące zdrowia maleństwa. Poza tym, jak co miesiąc, sporo porad najlepszych polskich pediatrów, dietetyków, psychologów.

Wyjaśniamy:
- czy werandowanie noworodka jest konieczne przed pierwszym spacerem
- jak sprawić, by niemowlak szybko zasypiał wieczorem
- czy dzieci muszą jeść dania ze słoiczków, czyli co to jest bezpieczna żywność
- co każdy rodzic powinien wiedzieć o probiotykach
- w jaki sposób ułożyć sobie dobre stosunki z dziadkami
- czy i jak zwracać uwagę uwagę cudzym dzieciom

A specjalnie dla młodych mam: odpowiadamy na pytanie, czy można zapobiec temu, że dziecko owinie się pępowiną oraz czy ciąża po trzydziestce niesie ze sobą jakieś naprawdę poważne zagrożenia.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 sty 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz