Twoje dziecko 02/2015

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W lutowym numerze „Twojego Dziecka” wywiad z lekarzami z warszawskiego Szpitala dla Dzieci im. prof. dr.  med. J. Bogdanowicza – doktorem Jerzym Wassermannem oraz doktor Marzanną Koszańską, którzy radzą, kiedy jak najszybciej zgłosić się z dzieckiem na Szpitalny Oddział Ratunkowy, a kiedy nie jest to absolutnie konieczne. To gorący ostatnio temat!

Poza tym nasi specjaliści, jak co miesiąc, pomagają rodzicom w codziennych problemach z pielęgnacją, dietą, zdrowiem i wychowaniem dziecka.

Tym razem szczególnie polecamy tematy:
• czy noworodkowi można robić zdjęcia z lampą błyskową
jak przetrwać zimę z niemowlakiem – poznaj zasady zimowych spacerów
• co to jest błonnik pokarmowy – ile powinno być go w diecie dziecka
• kiedy zapalenie krtani u dziecka wymaga natychmiastowego wezwania pogotowia
• czy można dobrze wychować dziecko bez kar i nagród

A dla mam tematy specjalne: jak być zrelaksowaną, zdystansowaną i spokojną przed porodem (to możliwe, jeśli nie będziesz się niepotrzebnie bać) oraz dlaczego nie warto być mamą idealną i pozostać wystarczająco dobrą.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 sty 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz