Twoje dziecko 01/2016

Jedyny miesięcznik dla rodziców polecany przez Instytut Matki i Dziecka. Pismo umiejętnie łączy nowoczesność z doświadczeniem i polską tradycją, śledzi najnowsze osiągnięcia medycyny, psychologii i dietetyki, pomagając debiutującym rodzicom lepiej rozumieć i wychowywać dziecko. Przekazuje poglądy wyważone, sprawdzone, niezależne od chwilowych mód. Magazyn najlepiej rozumie zmieniające się potrzeby młodych rodziców.
Cena: 1,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W styczniowym numerze "Twojego Dziecka" przeczytajcie wywiad ze szkockim psychologiem dr. Peterem Willattsem (udzielił go tylko naszemu pismu) o tym, co robić, by niemowlęta dobrze się rozwijały. Nasz rozmówca tłumaczy też, jaki wpływ na rozwój w pierwszym roku życia ma żywienie. Poza tym, jak zawsze, porady najlepszych ekspertów od zdrowia, żywienia i wychowania dzieci.

Dowiesz się także:

- co to jest kangurowanie i dlaczego warto kangurować noworodki
- dlaczego tak ważne jest, by dzieci się wysypiały
- jakie potrawy możesz dać niemowlakowi z wigilijnego stołu
- które powikłania grypy są najgroźniejsze dla dziecka
- jak przygotować dziecko do nocowania u babci (gdy chcecie wyjść w końcu na sylwestra)
- czy można sprawić, by wszyscy rówieśnicy lubili twoje dziecko

A specjalnie dla młodych mam: podpowiedzi, jak domowymi sposobami radzić sobie z przeziębieniem w ciąży, które prezenty dla maluchów warto wybierać oraz dlaczego nie należy wyganiać maluchów z kuchni, tylko gotować razem z nimi.

Zapraszamy do lektury styczniowego "Twojego Dziecka".

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 4 gru 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz