Trylogia namiętności Tom 2 Umysł

Tom 2
Autor: Audrey Carlan
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 472
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Piękna Gillian powraca w kontynuacji trylogii namiętności autorstwa Audrey Carlan, bestsellerowej autorki New York Timesa. Czy dziewczyna odnajdzie szczęście u boku przystojnego i bajecznie bogatego Chase’a? Wydawać by się mogło, że od teraz życie dziewczyny powinno być bajką. Oświadczyny, zbliżający się ślub…  Wreszcie odmienił się jej los. Świat Gillian w końcu przestał przypominać koszmar. Okrutną przeszłość może zostawić daleko za sobą. Niestety tylko na chwilę…


Cudowny początek nowego życia napełnia Gigi szczęściem. Wydaje się, że nic nie jest w stanie go zmącić. Namiętny związek z Chase’em nabiera nowych kolorów. Codzienność Gillian przepełniona jest upojnym i szalonym seksem. Dziewczyna na nowo poznaje przyjemność z obcowania z mężczyzną.


Przyciska usta do moich ust, by tłumić krzyk. Będąc z Chase’em, nigdy nie potrafiłam nad tym zapanować. Wydobywa ze mnie to, co pierwotne i nieujarzmione. (…) Poprzez cienką tkaninę wyraźnie czuję twardą fałdę jego męskości. Czuję wilgoć między udami i cipka tężeje mi z pożądania. Odrywam się od niego i oddycham ciężko, kiedy wysuwa, a potem jeszcze raz wbija we mnie penisa.


Gillian po traumatycznych doświadczeniach ponownie uczy się ufności, otwiera się na drugiego człowieka i próbuje wyleczyć rany. Wszystko zdaje się zmierzać w dobrym kierunku, do czasu, kiedy otrzymuje bukiet zwiędłych róż z bilecikiem:


Gillian, to najgorsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłaś.


Zapamiętaj moje słowa. Jesteś moja… suko.


 


Od tej chwili cienie przeszłości podążają za Gillian krok w krok i wkrótce dadzą o sobie znać w tragiczny sposób. Tajemniczy stalker nie zamierza odpuścić. Chce odzyskać dziewczynę za wszelką cenę i pozbyć się wszystkich, którzy stoją mu na drodze.


Wściekłość, która wrze w moich żyłach, stygnie tylko wtedy, kiedy czuję, że jej obecność otacza mnie tak jak kiedyś. Zawsze miała tę zdolność. Uspokaja mnie, pozwala mi powściągnąć bestię, którą mam w sobie. Obsesyjne treningi w siłowni pomagają pozbyć się nadmiaru energii, ale nie wystarczą, by uciszyć umysł. Potrzebuję jej. Jedynie świadomość, że jest moja, cały czas, może mnie znów uzdrowić.


Rozpoczyna się niebezpieczna gra z maniakiem, który nie cofnie się przed niczym. Początkowa sielanka zamienia się w obsesję strachu. Duszna atmosfera zagęszcza się wraz z każdym kolejnym rozdziałem. Kim okaże się nieprzewidywalny adorator? Czy bohaterom uda się uniknąć tragedii?


Zanurz się w opowieści o miłości, namiętności i obsesji, która wciągnie Cię bez reszty.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381174626
ISBN 978-83-811746-2-6
Gatunek literatura erotyczna
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 472
Autor Audrey Carlan
Data wydania 4 kwi 2018