Ten dzień

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 448
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Po spektakularnym sukcesie 365 dni Blanka Lipińska idzie za ciosem i zaprasza czytelników na kontynuację mafijnych gierek. Autorka nawet na chwilę nie zwalnia tempa... Będzie namiętnie, gorąco i intrygująco – zapnijcie pasy!


Massimo Torricelli szaleje z radości na wieść, że zostanie ojcem. Jak przystało na prawdziwego mężczyznę pragnie otoczyć opieką swoją kobietę i dziecko. Biorą z Laurą ślub i starają się wieść szczęśliwe życie. Spokój nie idzie jednak w parze z profesją Sycylijczyka. Głowa mafijnej rodziny nie może pozwolić sobie na domową sielankę, a interesy coraz częściej odrywają go od ukochanej.


Laura pogodziła się z życiem u boku zniewalająco przystojnego mafiosa. Jedynym minusem jej sytuacji jest izolacja od rodziny i pajęczyna kłamstw, którymi zmuszona jest karmić najbliższych. Osłodą dla dziewczyny jest obecność niezawodnej przyjaciółki Olgi, która przybywa na ślub i zostaje z Laurą na Sycylii.


Dziewczyny korzystają z tego, co ofiarował im los bawiąc się na całego. Zakupy, wizyty w SPA, przejażdżki najlepszymi sportowymi autami, gala MMA – atrakcji nie brakuje. Sytuacja nieco komplikuje się w momencie, gdy na scenie pojawia się brat bliźniak Massimo – równie zabójczo przystojny Antonio. Dla podchodzącej z lekkością do spraw damsko-męskich Olgi, będzie to zbyt łakomy kąsek, aby się na niego nie skusić… Problem w tym, że Antonio nie znosi żadnych sprzeciwów, a po alkoholu i narkotykach staje się nieobliczalny, co Olga odczuje na własnej skórze. Uratowana przez Domenico nie będzie mogła oprzeć się urokowi swojego wybawcy i śladem przyjaciółki zakocha się w Sycylijczyku bez pamięci. Między nią i „Młodym” wybuchnie gorący romans.


Ciąża zupełnie nie przeszkadza Laurze w uprawianiu dzikiego seksu z mężem, wręcz przeciwnie - zdaje się podsycać jej i tak ogromny apetyt. Namiętność i brutalność mieszają się, tworząc podniecającą mieszankę, której państwo Torricelli nigdy nie mają dosyć.


– Zanim wyjdziesz, Lauro – wyszeptał, na chwilę się odrywając – wezmę cię na tym biurku, zrobię to szybko i brutalnie, tak jak najbardziej lubisz. – W tym momencie uniósł mnie i posadził na blacie. – Po naszej nocy poślubnej jakoś wyjątkowo ciągnie mnie do drewna.


Massimo uwielbiał seks, każda jego część ciała także, był nienasyconym i doskonałym kochankiem. Najbardziej lubiłam w nim to, że nie tylko brał, ale i dawał. Całym sobą ofiarowywał kobiecie poczucie, że jest w łóżku najlepsza na świecie, że doprowadza go do szaleństwa, a każdy jej ruch jest doskonały, tak jak cała ona. Nie wiem, na ile było to prawdą, a na ile wydawało mi się, że tak jest, ale przy nim czułam się jak porno superstar. Nie miałam zahamowań ani granic, mógł zrobić ze mną dokładnie wszystko, co tylko chciał, a ja i tak pragnęłam więcej. To zadziwiające, jak różni bywają mężczyźni i jak różnie działają na kobiety.


Jego nonszalancja, a zarazem to, że umiał trzymać mnie na dystans, doprowadzały każdą moją część do szaleństwa, a władczy ton nieznoszący sprzeciwu powodował, że nawet najdziwniejsze polecenie wykonywałam z ochotą.


Ich miłosna idylla zostanie jednak brutalnie przerwana, kiedy w wyniku mafijnych porachunków Laura zostanie porwana, aby posłużyć jako karta przetargowa w rozgrywce z Massimo.


Początkowo dziewczyna przetrzymywana jest przez traktującego ją z największym szacunkiem Nacho. Między nią, a atrakcyjnym porywaczem tworzy się nawet coś na kształt wzajemnej fascynacji, a może i pożądania. Spędzają razem czas niczym dobrzy przyjaciele. Kiedy jednak dziewczyna trafia w ręce jego ojca i szwagra, sytuacja staje się dramatyczna.


 Objęłam rękami brzuch, chcąc ochronić dziecko przed atakującym mnie szaleńcem. Czułam, jak z nerwów robi mi się niedobrze i dzwoni w uszach, ale wiedziałam, że nie mogę stracić przytomności. Bóg tylko raczył wiedzieć, co człowiek stojący nade mną chce mi zrobić.


– Wstań szmato! – wrzasnął i sam usiadł na fotelu.

Przełykając z ledwością ślinę i wspierając się na trzęsących rękach, wykonałam jego polecenie, a on niemal szarmanckim gestem wskazał mi fotel naprzeciwko.

– Pamiętasz mnie? – zapytał, kiedy usiadłam, ścierając krew z twarzy.
– Nie – warknęłam.

– A Nostro pamiętasz? – Podniosłam oczy i zmarszczyłam brwi. – Klub w Rzymie, kilka

miesięcy temu. – Zaśmiał się drwiąco. – Niedziwne, że nie pamiętasz, jak wszystkie inne dziwki byłaś zalana w trupa.

Kiedy to powiedział, przed oczami mignął mi niewyraźny obraz tamtego wieczoru.

– A to pamiętasz, szmato? – Zerwał się z miejsca i waląc mnie w twarz jedną ręką, podsunął dłonie pod twarz przytrzymując za włosy. – Twój chłoptaś przestrzelił mi ręce. – Popatrzyłam na jego dłonie z dwiema niemal identycznymi, okrągłymi bliznami.

W tym momencie, jak w czasoprzestrzeni przeniosłam się do wieczoru w Nostro i przypomniałam sobie, jak po tańcu na rurce jeden z mężczyzn uznał, że jestem dziwka, i złapał mnie, a Massimo... Na myśl o tym zakryłam dłońmi usta. Przestrzelił mu ręce.

– Niedowład mam w prawej, a lewa jest zupełnie niemal bezużyteczna. – Obracał nimi, nie patrząc na mnie. – Upokorzony z powodu dziwki! – ponownie wrzasnął i wstał z miejsca. – Długo zastanawiałem się, co ci zrobić. Ale później doszedłem do wniosku, że jednak wolę zlikwidować tego złamasa, twojego męża.

Podszedł do mnie i raz jeszcze uderzył w twarz, a ja poczułam, jak z pękniętej wargi sączy mi się krew. Zakatuje mnie tu na śmierć, pomyślałam, kuląc się w fotelu.


Czy Massimo zdoła przybyć na czas i uratować swoją ukochaną?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381179966
ISBN 978-83-811799-6-6
Gatunek Literatura erotyczna
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 448
Autor Blanka Lipińska
Data wydania 7 lis 2018