Szakal

Seria „Święci Grzesznicy”
Autor: L. J. Shen
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 33,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 22,04 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Todos Santos to raj na ziemi – słońce, gorące kalifornijskie plaże, spienione fale czekające na spragnionych wrażeń surferów. Tutaj liczą się tylko piękni, młodzi lub bogaci. „Szakal” Roman Protsenko zalicza się do każdej z tych kategorii. Budzi zachwyt wśród kobiet i respekt wśród mężczyzn. Nic dziwnego – jest przystojny, pięknie zbudowany i jest niebezpiecznym draniem, który dla pieniędzy zrobi wszystko.


Czy można mu się oprzeć?

Tak myśli Jesse Carter – wycofana, dwudziestoletnia dziewczyna, która najchętniej rozpłynęłaby się w powietrzu. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że właśnie stała się dla Szakala zadaniem do wykonania. Zadaniem wartym sześć milionów dolarów…


Jesse odcięła się od świata po „Incydencie” – tak nazwano gwałt, jakiego dopuścili się na niej jej dawny chłopak i jego koledzy. Chłopcy nie tylko nie zostali za swój czyn ukarani, ale dodatkowo ich bogaci rodzice skrzętnie pozamiatali problem pod dywan, a Jesse przypięto łatkę puszczalskiej.

Od tamtej pory praktycznie nie wychodzi z domu i nie utrzymuje kontaktu z nikim poza leciwą sąsiadką – panią Belfort, ojczymem, matką i terapeutką Mayrą.


Psychika dziewczyny została zniszczona w momencie, gdy ją skrzywdzono. Nie potrafi nikomu zaufać, panicznie boi się mężczyzn. Kiedy dochodzi do zupełnie nieprzypadkowego spotkania z Szakalem, Jesse nie przypuszcza, że właśnie rozpoczyna się nowy etap w jej życiu i że ten wytatuowany surfer o reputacji gorszej niż samego diabła skradnie jej serce.


Szakal to typ słodkiego drania – niepoprawny uwodziciel sypiający z bogatymi mieszkankami Todos Santos za pieniądze, oszust, dealer i szemrany przedsiębiorca. Potrzebuje inwestorów dla swojego nowego projektu i wtedy trafia na Darrena – ojczyma Jesse - bogatego potentata naftowego. Ten zgadza się wyłożyć 6 mln dolarów w zamian za przywrócenie pasierbicy do świata żywych. Układ jest prosty – Szkal ma się zbliżyć do dziewczyny i zaprzyjaźnić się z nią, sprawić, żeby zaczęła wychodzić do ludzi i powróciła do normalności. Jedynym warunkiem, którego surfer nie może złamać jest nietykalność dziewczyny – musi obiecać, że nie będzie uprawiał z nią seksu.


Dla Szakala to deal życia – wydaje mu się, że nie ma nic prostszego… Szybko jednak przekonuje się, jak bardzo się myli. Jess jest dla niego kruchą istotą, „Śnieżynką”, którą od pierwszych chwil pragnie się zaopiekować i chronić przed światem. Pomału zbliża się do dziewczyny i zdobywa jej zaufanie. Sęk w tym, że czuje się z tym coraz bardziej paskudnie – ciąży mu fakt, że musi ją okłamywać. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Jess odkryje, że Szakal pociąga ją fizycznie, a on nie będzie potrafił się jej oprzeć.


Jakiego wyboru dokona Szakal? Czy wyprze się uczucia, którym darzy Jesse? Czy mimo grożącego mu bankructwa, zadecyduje się o nią walczyć?

Informacje o produkcie

EAN 9788381774499
Gatunek literatura erotyczna
Dostępność 24h
Lektor Konrad Darocha
Autor L. J. Shen
Długość 13h
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 9 mar 2020